דף הבית >> אודות

עורך דין דיני עבודה

אודות המשרד

"משרד עורכי הדין הלפגוט, אדרי ושות', הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני העבודה. במשך השנים, צבר המשרד מוניטין רב בניהול תיקים הקשורים ביחסי העבודה תוך ייצוג משפטי איכותי בתיקים מורכבים בבתי הדין לעבודה ברחבי הארץ.

כל עורכי הדין במשרד, עוסקים בייצוג משפטי בבתי הדין לעבודה בסוגיות שונות ומגוונות מתחום משפט העבודה האישי והקיבוצי, כמו גם מתחומי משפט נוספים כגון: המשפט האזרחי, המנהלי והחוקתי."

יחד עם זאת, משימתנו כעורכי דין אינה מסתיימת בייצוג הלקוח בערכאה השיפוטית, אלא מבוססת על מחקר משפטי מעמיק המציג בפני הלקוח את שלל האפשרויות הקיימות בפניו, תוך מתן הסבר על ההליכים בפניהם הוא עומד, סיכוייו וסיכוניו והאסטרטגיה המשפטית הנכונה ביותר במקרה המיוחד שלו.

משרד עורך דין מומחה דיני עבודה מייצג לקוחות מהמגזר העסקי ומהמגזר הפרטי. משכך, אנו מתאימים לכל לקוח את השירות המתאים במקרה הספציפי שלו. למשרדנו סיפורי הצלחה רבים, עליהם תוכלו לקרוא בעמוד "בתקשורת".


ללקוחותינו העסקיים, מעניק עורכי הדין לדיני עבודה שירותי ריטיינר, ייעוץ משפטי מלא בכל תחומי העיסוק של אותו עסק וייעוץ משפטי צמוד בזמן אמת.

כעורכי דין המומחים בדיני עבודה אנו מתחייבים בפני לקוחותינו הפרטיים, כמו גם העסקיים, ליחס אישי, רמת שירות גבוהה ובראש ובראשונה מקצועיות חסרת פשרות.

חזון משפטי

"משרד הלפגוט אדרי ושות',  הוקם לפני מספר שנים על ידי שני שותפים, עו"ד צבי הלפגוט ועו"ד שי אדרי, במטרה להגשים את זכותו הבסיסית של כל אדם לקבל את שכרו וזכויותיו בבית הדין לעבודה. במשך השנים, סייע המשרד לעובדים רבים מכל תחומי המשק - לרוב כאלה שנקלעו לראשונה בחייהם לסכסוך עבודה – להגיע לתוצאה הרצויה מבחינתם, תוך שמירה על זכויותיהם בפני בית הדין לעבודה.
 
אך מעבר למקצועיות חסרת פשרות, משרדנו תמיד מקפיד על מתן ליווי משפטי צמוד ואינטימי בכל אחד משלבי ההליך המשפטי במטרה להציע רמת שירות מקצועית, ישירה ואישית. הקפדה יתרה זו, היא אשר מייחדת את משרדנו ממשרדים אחרים המציעים שירות משפטי דומה."

אנא צרו עמנו קשר ללא התחייבות.
 

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או עסקי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או עסקי ו/או אחר, ואין לראות בדברים אלה משום מצג ו/או חוות דעת כלשהי ביחס לדיני עבודה, אלא יש לראות בכתוב דעה אישית ו/או הסבר כללי בלבד ובוודאי שאין להסתמך ו/או לפעול בהתאם לאמור לעיל ללא ייעוץ משפטי.

עורך  דין דיני עבודה   עו"ד דיני עבודה  שי אדרי    צבי הלפגוט     English - Labour Law