חייגו לקבלת ייעוץ משפטי:

ליטיגציה מסחרית ואזרחית – ייצוג של עורך דין בבית המשפט

עורך דין דיני עבודה

עורכי הדין במשרדנו הינם בעלי ניסיון רב בליטיגציה מסחרית ואזרחית.
הליטיגציה האזרחית כוללת את התחום המוכר לציבור, כהופעה וטיעון בפני בית המשפט או בפני גופי שיפוט שונים. מהות הליטיגציה במשרדנו, מתחילה כבר בליווי הלקוח מן השלבים המוקדמים, של הכנת התיק, מחקר ואיסוף עדויות וראיות ועד הכנה של כתבי טענות, ניהול משא ומתן עם הגופים הרלבנטיים במטרה להגיע לתוצאות מקסימאליות בנסיבות העניין.
הליטיגציה המסחרית, עוסקת בהליכים משפטיים הקשורים בדיני החברות. שהתנהלות של חברה בישראל עשויה לעיתים לגרום לסכסוכים משפטיים גדולים, בין אם אלה נובעים ממאבקי שליטה ובין אם מתביעות שנוגעות להתנהלות הנהלת החברה והדירקטורים.
משרדנו עוסק, בין היתר, בסכסוכים בין בעלי המניות בחברה, סכסוכים של בעלי מניות בגין קיפוח, תביעות נגזרות, תביעות ייצוגיות וכן תביעות כנגד שומרי סף (כדוגמת חברות דירוג ורואי חשבון).
בשל הניסיון הרב ועיסוק היום יומי בייצוג לקוחות בבתי המשפט השונים, למשרדנו היכולת למצות את התיק בצורה הטובה ביותר עבור הלקוח ובתוך כך ללוות את הלקוח עד לתוצאה הרצויה.
כל תיק ליטיגציה מסחרית ואזרחית הדורש ייצוג של אחד מעורכי הדין של משרדנו מטופל באופן מקיף בכמה שלבים דומים. ראשית, אנו מגבשים תשתית ראייתית מתאימה הכוללת חקירה, איתור עדים, גביית עדויות, תשאול, מיצוי של בירור העובדות הרלוונטיות.
לאחר מכן, אנו מכינים את התיק וכותבים את התביעה או ההגנה. בשלב הבא, מועבר התיק לצורך הכנתו לייצוג בפני בית המשפט: תחילה לדיוני קדם המשפט וההליכים המקדמיים, ואח"כ לצורך ניהול משא או הליך גישור. בשלב הבא, מועבר התיק לצורך הכנתו לשמיעת ראיות (שלב ההוכחות) לרבות הכנת העדים לעדות בפני בית המשפט, הכנת חקירות נגדיות לעדים של הצד שכנגד ועריכת סיכומים בתיק.
לעורכי הדין במשרדנו, נסיון רב בליטיגציה אזרחית ומסחרית (וכן בליטיגציה פלילית), וסיפורי הצלחה רבים. עורכי הדין במשרד עורכי דין דיני עבודה הלפגוט, אדרי ושות' הינם בעלי נסיון עשיר בייצוג בבתי המשפט כולל הליכי הגנה ותביעה, הוצאת צווים, עיקולים, בוררויות, ערעורים, הליכי פירוק ועוד.
לפיכך, אם אתם זקוקים לייצוג משפטי חד והגון פנו למשרד עורכי דין הלפגוט, אדרי ושות' עוד היום ונשמח לסייע ולהעניק לכם שירותי ייעוץ וייצוג של עורכי הדין מהמקצועיים והמנוסים בארץ.

מאמרים נוספים

/ 5.

דילוג לתוכן