חייגו לקבלת ייעוץ משפטי:

תביעות רשלנות רפואית כתוצאה מתאונת עבודה

זה יכול להתחיל בתאונת עבודה, ובמהלך התהליך הרופא המטפל לא ייתן את הטיפול הדרוש, והתוצאה כמו ידועה מראש – רשלנות רפואית ותביעות שהן תוצר של כך. זה לא חדש, מדי יום נאלצים רופאים לחלק את הטיפול שהם מעניקים ולבחון מה יותר קריטי ומה סובל דיחוי, מתוך כך יכולה לעיתים לצמוח גם רשלנות רפואית ועל כך רצינו לדבר אתכם במאמר הבא.

כשהנכות מתאונה הינה תוצר של רשלנות רפואית

במקרה בו אדם עבר תאונת דרכים קשה ואין לו מושיע, הוא יפנה אל עורך דין תאונות דרכים, אבל מה יקרה כאשר תגרם לו נכות כתוצאה מאותו מקרה ולצד זה גם טיפול לוקה בחסר? או אז יתלכדו שני עורכי הדין ובמקרים מסוימים ישתפו פעולה, כל אחד בתחומו שלו, הכול בכדי להוכיח את הנכות ואת האובדן שנגרם ובו זמנית את תוצר הרשלנות שאף החריפה את המצב.

במקרה בו מעורבים גם ענייני תאונות דרכים וגם רשלנות רפואית כתוצאה מטיפול כושל יידרש מהאדם לו נגרמה העוולה להוכיח את צדקתם של הדברים. בשלב הזה, תכנס לתוקפה תביעת רשלנות רפואית שתחייב הכרה מעמיקה של מקרים אחרים וכן בחינת סעיפי פיצוי מתאימים- הכול בכדי לדייק ולספק את הנכון ביותר נוכח המצב המצער.

עם זאת, לאחר שיסיים עורך דין לענייני תאונות דרכים את תפקידו ויוכיח כי אכן נגרם נזק, ייכנס לתמונה עורך דין לענייני רשלנות רפואית ואף יגדיל ויוכיח כי הנזק הוחמר בעקבות טיפול כושל. נושא מורכב? כמו בחיים כך גם בנושאים הנ"ל בהם חשוב לזהות את הנזקים ומה גרם להחמרת המצב והגעתם לרשלנות קשה ואף פושעת.

מה נדרש בכדי לממש תביעת רשלנות רפואית?

מרגע שהוכיח עורך דין לענייני רשלנות רפואית את הקשר הסיבתי לגורם הנזק אפשר להמשיך ולדבר על מה שיהפוך את התביעה לקבילה וטובה. עומדים מול עורך דין לענייני רשלנות רפואית? כבר בשלב המוקדם אספו כמה שיותר מסמכים שיתעדו את מה שקרה, כמו כן אספו ואגדו את כל המסמכים הרפואיים הנוגעים לבעיה.

בנוסף יש לאגד את כל הקבלות אודות ההוצאות שנגרמו לכם כתוצאה ממה שנגרם לכם לרבות כל מה שמקל עליכם וגם הוא מצריך עלויות ותשלומים. בסיכומו של דבר ההחלטה שתתקבל תהיה תלויה ברובה בחסות בית המשפט ובהתאם לנתונים והעובדות.

לכן, במעמד זה חשוב ביותר להגיע עם כמה שיותר נתונים לבית המשפט וכן לספק לעורך הדין שלכם את כל מה שתחשב אסמכתא כך שתוכלו לקבל את כל מה שמגיע לכם ואף יותר מכך. נקלעתם לתאונה שממנה חלילה נוצרה גם עוולת רשלנות? כאן ועכשיו הגיע הזמן לבחור את המייצג שיסייע לכם להשיג את מה שמגיע לכם על פי חוק.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן