חייגו לקבלת ייעוץ משפטי:

חוזיים מסחריים

חוזה מסחרי הוא קודם כל חוזה לכל דבר ועניין.

החוזים המסחריים נכרתים מידי יום ומשמשים חברות ואנשי עסקים רבים במהלך עבודתם בארץ ובחו"ל. החוזה המסחרי מהווה מסמך משפטי מחייב, העומד בבסיס ההתנהלות עסקית והוא זה אשר קובע את מהות העסקה ואופן התרחשותה.

תפקידו של החוזה המסחרי הוא להגדיר את היחסים המסחריים בין הצדדים ואת התמורה המשולמת בעבור העסקה באופן הנכון היותר, זאת על מנת שכל צד ידע וכמובן יסכים עם כל שלבי ההתקשרויות העסקית.

המשמעות היא, שעורך הדין העורך הסכם מסחרי עבור עסקה מסוימת, צריך להיות בקיא בדינים רבים ולהכיר היטב הוראות חוק משלל תחומים, כמו למשל את דיני החוזים, דיני התאגידים, דיני מיסים, דיני עבודה ועוד.

מכאן, שמטבעו, חוזה מסחרי הוא סבוך ומורכב יותר מהסכם שאינו מסחרי.

לפיכך, במידה ואתם נדרשים להסכם מסחרי, מומלץ תמיד לפנות לעו"ד הבקיא בתחום המשפט המסחרי ובעל הוותק המתאים לערוך הסכם מסחרי אשר יתאים לעסקה הספציפית שלכם ויכלול הגנות לאפשרויות המתרחשות במהלך העסקים.

משרד עורכי הדין נוטריונים, הלפגוט אדרי ושות', הינו משרד העוסק בתחום המשפט המסחרי על כל רבדיו מזה כ – 20 שנים. המשרד צבר וותק רב בתחומי משפט רבים לרבות בליטיגציה מסחרית, בדיני חברות ובדיני עבודה, וכיום מלווה באופן שוטף ומייעץ לחברות רבות במסגרת התנהלותן המסחרית. במשך השנים ערכו עורכי הדין במשרדנו הסכמים מסחריים מורכבים ועל כן אנו בעלי הוותק והניסיון המתאים לסייע גם לכם –  בכל עסקה מסחרית המתרחשת בארץ או בחו"ל.

ליווי מעסיקים - עו"ד דיני עבודה הלפגוט ושות'
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן